بعضی از خریداران آیفون ۶S، مشکل داغ کردن گوشی‌شان را تجربه کرده‌اند

بعضی از خریداران آیفون ۶S، مشکل داغ کردن گوشی‌شان را تجربه کرده‌اند

- در اخبار تکنولوژی
1601
۰

چیزهایی که ما در مورد آیفون ۶S و ۶S پلاس شنیده‌ایم، این بوده که در بسیاری از بخش‌ها، درست عمل می‌کنند. این دو گوشی واقعاً هیچ شکایتی را از طرف کاربران خود نداشته‌اند. حداقل تا همین اواخر وقتی مطلبی در سایت ردایت نشان داد که برخی از کاربران از داغ شدن گوشی‌شان شکایت دارند.

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، پیام داغ شدن گوشی زمانی‌که کاربر قصد داشته از دوربین گوشی خود استفاده نماید، ظاهر شده است.

lhpNudp

این کاربر در سایت ردایت نوشته است: “من این مشکل را با گوشی ۶ پلاس خود نداشتم. من در تاکسون زندگی می‌کنم و وقتی که می‌خواستم با گوشی‌ام عکس بگیرم، هوا ۸۸ درجه فارنهایت سرد بود. گوشی برای هیچ کار خاصی مورد استفاده شدید قرار نگرفته‌بود. گوشی را از جیبم در آوردم و خواستم با آن عکس بگیرم. من متوجه شدم که گوشی ۶S پلاس نسبت به آیفون‌های دیگری که داشته‌ام بیشتر داغ می‌کند”.

این تقریباً اولین باری است که در مورد داغ شدن گوشی ۶S پلاس گزارشی دریافت می‌شود. برخی افراد در پاسخ به این کاربر، نوشته‌اند که ممکن است برنامه‌های درحال اجرا در بک‌گراند، در بوجود آمدن مشکل مقصر باشند. بعضی کاربران هم گزارش داده‌اند که این مشکل در ابتدا وقتی گوشی را راه‌اندازی می‌کنند و زمانی‌که از iCloud استفاده می‌کنند، پیش می‌آید. اما بعد از انجام کار گوشی خنک می‌شود.

در هر صورت به نظر نمی‌رسد که این مشکل گسترده باشد و اگر قصد خرید آیفون دارید، می‌توانید امیدوار باشید که این مشکل برای شما پیش نیاید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است از این مطلب خوشتان بیاید

iOS نسخه‌ی ۹.۰.۲ منتشر شد، لیست تغییرات این نسخه

iOS نسخه ۹٫۰٫۲ در اختیار همگان قرار گرفت.